fbpx

Legowiska i transportery

Cena

Legowiska i transportery dla psa.

Dlaczego pies powinien mieć swoje legowisko?

Legowisko dla psa to nie kwestia luksusu, ale konieczność. Własna przestrzeń pozwala zapewnić pupilowi odpowiednie warunki do życia. Posłanie to jego prywatne miejsce. Może się tam zrelaksować i odpocząć. Z obserwacji wynika, że psy, które mają swoje legowisko, są bardziej spokojne i lepiej radzą sobie ze stresem.

Właściwe legowisko to inwestycja w szczęście Twojego psa. To miejsce, gdzie spędza dużą część dnia, dlatego powinno być dopasowane do jego potrzeb. Regularne spanie na twardym podłożu, np. na podłodze, może prowadzić do problemów ze stawami, szczególnie u starszych psów. Legowisko zapewnia psu miękkie podparcie, które wspiera jego układ kostny.

Wybór legowiska dla psa

W pogoni za najwygodniejszym posłaniem dla psa łatwo zapomnieć, że powinno ono również harmonijnie wpasowywać się w estetykę domu. Dlatego wszystkie akcesoria w naszej ofercie są nie tylko wygodne, ale również przyjazne dla oka.

TRANSPORTER DLA PSA DO SAMOCHODU – DLACZEGO WARTO?
W kwestii podróżowania z psem samochodem większość opiekunów decyduje się na matę i specjalne pasy bezpieczeństwa przypinane do szelek. To popularne rozwiązanie ma jednak sporo minusów – sprawdza się tylko w przypadku spokojnych psów, nie zapewnia psu pełnego bezpieczeństwa, nie nadaje się również do wycieczek pociągiem, autobusem bądź samolotem. Tutaj z pomocą przychodzi transporter dla psa – wynalazek, który znacznie ułatwia podróżowanie z czworonogiem. Transporter pozwala stworzyć psu bezpieczną przestrzeń, w której będzie czuł się komfortowo, to również super wygodna opcja dla opiekuna – pies nie „chodzi po aucie”, transporter można przypiąć pasami bezpieczeństwa (dzięki czemu pupil mniej odczuwa wstrząsy i ostre hamowanie) oraz przenieść z miejsca na miejsce. Do transportera można włożyć kocyk i ulubioną zabawkę psa – dzięki temu pupil poczuje się bezpiecznie, a podróż wśród znajomych zapachów będzie mu się dobrze kojarzyć.