fbpx

Family First

Cena

Family First mokra karma dla Psa.

Dieta dla psa – prawidłowe żywienie czworonoga

Każdemu z nas zależy na zdrowiu i szczęściu naszego psiego członka rodziny. Aby zapewnić prawidłowy rozwój naszych pupili musimy zwracać szczególną uwagę na kwestię żywienia. Półki sklepów zoologicznych uginają się pod ciężarem różnorodnych karm. Na co zwrócić uwagę wybierając karmę dla naszego czworonoga? Tak naprawdę sięgając po pożywienie dla psa powinniśmy wybierać te produkty, które są pełnoporcjowe, a więc takie na których możemy oprzeć dietę dla naszego pupila. Zawierać ona będzie odpowiednią ilość składników odżywczych w tym białka, tłuszczu, witamin oraz minerałów. Warto pamiętać, aby mokra karma dla psa, którą zamierzamy mu podać posiadała w swoim składzie co najmniej 70% mięsa. Unikajmy karm, w których znajdziemy sztuczne aromaty, barwniki czy wzmacniacze smaku.

Dlaczego warto kupić karmy mokre?

Decydując się na wybór karm mokrych w diecie naszego czworonoga mamy pewność, że zadbamy o odpowiednie nawodnienie jego organizmu, a także o układ moczowy. Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że karmy mokre zawierają według różnych szacunków od 60 do 80% wody w swoim składzie. Mokre kramy z uwagi na swoją konsystencję mogą okazać się również świetnym rozwiązaniem dla pupili z problemami przewodu pokarmowego czy uzębieniem, a także będą idealne podczas urozmaicania posiłku np. przy stosowaniu lickmat. Z uwagi na swój intensywny zapach karmy mokre będą chętniej wybierane przez psy z brakiem apetytu.

Oferta Family First karma mokra

Decydując się na zakup karm Family First otrzymujecie Państwo produkt wysokomięsny i bezglutenowy, który będzie stanowić pełnowartościowy oraz przede wszystkim smaczny posiłek dla czworonoga. Wszystkie nasze produkty zostały starannie opracowane, aby dostarczyć pełnoporcjowy pokarm dla psa czy kota. Mokre karmy z linii Holidays posiadają w swoich składach minimum 94% mięsa. Z kolei karmy linii Rich In charakteryzują się 91% udziałem mięsa. Wszystkie karmy Family First stanowią bogate źródło kwasów omega 3 i 6, a także zawierają dodatki SuperFoods, czyli nieprzetworzonych produktów bogatych w drogocenne składniki odżywcze jak: antyoksydanty, witaminy, nienasycone kwasy tłuszczowe i witaminy grupy B.