fbpx

Happy Dog

Cena

Dlaczego warto karmić Happy Dog?

Z miłości do zwierząt domowych od ponad 50 lat produkujemy naszą karmę dla psów Happy Dog w Wehringen w Bawarii. Ponieważ zdrowie naszych czworonożnych przyjaciół jest dla nas bardzo ważne, bardzo intensywnie zajmujemy się wymaganiami psów w zakresie ich żywienia i z wielką pasją opracowujemy wyszukane receptury. Do przygotowania karmy dla psów Happy Dog używamy wyłącznie naturalnych składników, z których większość pochodzi z naszego regionu i jest najwyższej jakości. Kategorycznie odrzucamy dodatki takie jak cukier, barwniki, aromaty czy konserwanty. Jednak nawet najlepsze składniki nie tworzą idealnej karmy dla Twojego psa. Tylko delikatne przygotowanie wyśmienitych receptur w Thermostufenmix® sprawia, że nasza karma dla psów Happy Dog jest najlepszą marką karmy dla psów w Niemczech.

Co musi zapewnić dobra karma dla psa?

Zrównoważona dieta zawierająca witaminy, minerały i pierwiastki śladowe, a także tłuszcz, białko, włókno surowe i węglowodany jest niezbędna dla naszych zwierząt domowych. Dlatego nasza karma dla psów Happy Dog jest tworzona zgodnie z naszą koncepcją żywieniową z głównego składnika, jakim jest mięso, a następnie uzupełniana różnymi zdrowymi składnikami z natury, z których Twój pies czerpie holistyczne korzyści – od silnego układu odpornościowego po zdrową sierść! Jeśli chcesz skompletować odpowiedni posiłek dla swojego psa, to decydujące są jego składniki, a nie tak forma prezentacji. Do najczęściej stosowanych metod karmienia u psów należy karmienie karmą suchą, karmą mokrą, kombinacja karmy suchej i mokrej (karmienie mieszane) lub dieta BARF. Sam zdecyduj, jaki rodzaj karmienia preferujesz dla swojego psa. Dzięki karmie suchej Happy Dog masz pewność, że karmisz swojego czworonożnego przyjaciela w sposób dostosowany do gatunku i holistyczny.

Dzisiaj dobra karma dla psów musi zrobić znacznie więcej niż tylko zaspokoić apetyt!
Karma dla psów, która jedynie zaspokaja głód Twojego pupila, jest podstawową potrzebą, ale zdecydowanie nie spełnia naszych standardów dobrej karmy dla psów. Dlatego nasza karma dla psów Happy Dog zawiera niezbędne białka zwierzęce, jak również ważny błonnik i naturalne zioła, aby utrzymać Twojego czworonożnego przyjaciela w dobrej kondycji i zdrowiu przez całe życie.